Omschrijving
Betere matras bestaat er niet, daarom 90 dagen niet goed geld terug garantie!
Dit zijn grote woorden maar deze matras maakt dat helemaal waar (anders gaven wij deze garantie niet). Doordat het matras door u in te stellen is naar de behoefte van dat moment heeft u altijd het ideale matras. Het Luchtcomfort matras werkt tegen; Lage rugpijn Nekpijn en schouderklachten Bekkeninstabiliteit Reumatische pijn Fybromyalgie Ischias Circulatiestoornissen Decubitus (erkend anti decubitus matras) Daarnaast heeft het "Luchtcomfort" matras een ongekende lange levensduur, immers de lucht in het matras kan niet slijten terwijl iedere andere matras elke dag een stukje minder wordt.
Opties
| Well Ness 6 punt massage, Geintergreerde Talalay Topper, Cool plus tijk, hoofdkussens |
|
Productattributen
| Voorbehoud |
Genoemde prijzen zijn incl. BTW en gebasseerd op een 1- persoons uitvoering 90 x 200. Pprijswijzigingen en type fouten voorbehouden. Op actie modellen of afgeprijsde modellen worden geen extra kortingen gegeven |
| Veilige werklast in kg. per ligplaats/zitplaats |
225 |
| In showroom aanwezig |
ja |
| Ligbreedtes in cm. |
70, 80, 90, 100, 110, 120, 140, 160, 180, 200 |
| Liglengtes in cm. |
200, 210, 220 |
| garantie termijn in jaren |
3 |
| aanvullende opmerkingen garantie termijn |
Volgens CBW voorwaarden |
| Speciale aanbieding |
Tijdelijk incl. AirControl unit t.w.v. € 180.00 |
| matras dikte in cm |
22 |
| aantal comfort zones |
200 |
| was temp in graden |
60 |
| geschikt voor verstelbare bodems |
ja |
| anti allergisch behandeld |
ja |
| hoes tijk afneembaar |
ja |
| hoes tijk type |
Velours met wolvulling |
Klantenbeoordelingen
-
Geweldige matras
Beoordeling door Henk van Veldhuizen
-
Het was de eerste weken echt even wennen aan deze matras, men had mij dit ook verteld. Ik heb de matras nu ruim twee jaar en wil nooot meer een andere. mijn rugklachten zijn verdwenen en heb ik na een lange rit of na zwaar werk 's avonds weer last van mijn rug dan is dit de volgende morgen weer geheel weg.
Ook wil ik graag even de vakkundigheid van deze mensen prijzen.
(Geplaatst op 21-03-12)
-
Zeer klantvriendelijk Luchtcomfort de luxe
Beoordeling door T. van L.
-
Asten 21-01-'12
Geachte Heer/Mevrouw
Na het bezoek van een van uw medewerkers met de demonstratie van uw luchtmatrassen hebben wij toch besloten voor een andere oplossing.
Dit is ons bedprobleem.
Overigens een compliment voor de man die bij ons op bezoek was, heel klantvriendelijk.
Succes met Leefcomfort.
met vriendelijke groeten, T v. L., uit Asten (naam en adres bij Leefcomfort bekend)
(Geplaatst op 10-02-12)